Doświadczony dermatolog Kołobrzeg i Szczecin

Jestem dermatologiem z 32-letnią praktyką w Klinice Dermatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (dawny PAM) w Szczecinie. W Klinice zdobyłam dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Przez wiele lat, byłam ordynatorem i nauczycielem akademickim dla studentów medycyny, a jako kierownik specjalizacji, wyszkoliłam 12 młodych lekarzy ubiegających się o pierwszy stopień specjalizacji z dermatologii oraz 8 lekarzy ubiegających się o drugi stopień. Lekarze ci, teraz jako :  lekarze dermatolodzy,  oraz specjaliści dermatolodzy,  pracują na terenie całego  Pomorza Zachodniego.

Zwieńczeniem mojej obecności w klinice było między innymi:
- napisanie rozprawy doktorskiej w 1979 roku,
- napisanie rozprawy habilitacyjnej w 1999 roku,
- powołanie mnie na stanowisko Konsultanta Wojewódzkiego ds dermatologii w 2000 roku,
- wyróżnienie fragmentu mojej rozprawy habilitacyjnej na Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Pradze w 2001 roku.

Przechodząc na wcześniejszą emeryturę i rozstając się ze środowiskiem naukowym, wysłałam kilkaset listów pożegnalnych nie tylko tym, którzy mi pomagali.

Obecnie prowadzę praktykę prywatną zajmując się całokształtem chorób skóry, osób dorosłych i dzieci. Nie ograniczam się do raz zdobytej wiedzy klinicznej, ale czynnie uczestniczę we wszystkich lokalnych szkoleniach i konferencjach dermatologicznych oraz w ważniejszych ogólnopolskich i międzynarodowych. Jestem więc na bieżąco z nowymi lekami, metodami leczenia, ale też i z aktualną wiedzą o skutkach ubocznych używania i nadużywania leków.

Moim Pacjentom oferuję całą swoją wiedzę, doświadczenie i nowoczesną aparaturę jak: laser, solaria lecznicze, lancetron i inne.  Orientuję się w aktualnych cenach leków, dlatego niejednokrotnie daję Pacjentowi możliwość wyboru: zastosowania leku droższego o szybszym działaniu lub tańszego, równie skutecznego, ale o wolniejszym działaniu.  Leczę,  ale również staram się w przystępnej formie przekazać  każdemu Pacjentowi to, co o swoim schorzeniu  wiedzieć powinien.