Dobry specjalista dermatolog Szczecin i Kołobrzeg - Jak trafić ?

W Szczecinie:

Lokalizacja:
Gabinet Dermatologii Specjalistycznej, znajduje się w domku jednorodzinnym, przy ul. Gołębiej 9, na Osiedlu Kormoranów  w dzielnicy  Szczecin - Żelechowo.

Dojazd samochodem:
Główny wjazd do Szczecina - wjechać na estakadę "Trasa Zamkowa". Jadąc trasą nie zjeżdżać w dół, ku Odrze. Pośrodku alei jest "Brama Królewska" (budowla zabytkowa), jechać, dalej, mając po lewej stronie bramę a po prawej park. Podążać wzdłuż parku, z lewej będą : ZUS, Radison. Jechać cały czas główną, dwupasmową aleją w kierunku Polic. Przejechać pod wiaduktem kolejowym. Dalej po lewej stronie ulicy jest Centrum Handlowe "Wilcza", jadąc jeszcze 350m z prawej stronie będzie C.H. "Leroy Merlin". A 200m za Leroy Merlin należy zjechać w lewo (ul. Krucza). Po przejechaniu 1000m jesteśmy na ul. Gołębiej. Skręcić w lewo, zgodnie ze strzałką i napisem na szyldzie, po 200 metrach jesteśmy na miejscu.

Dojazd komunikacją miejską:
z targowiska Manhattan autobus 57 (10 przystanków), wysiąść na przystanku "Osiedle Kormoranów" i pieszo ok 250m dojść do ul. Gołębiej 9 (boczna ulicy Kormoranów). Lub z Placu Rodła autobus 68 do Os. Kormoranów (końcowy przystanek).

W Kołobrzegu:

Lokalizacja:
Gabinet Dermatologiczny znajduje się na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Łopuskiego 56 A/ 2, nazywanym "Posesja Oficerska". Łatwo tu trafić, bo na tej samej ulicy znajdują się obiekty znane w mieście jak : Hala Widowiskowa "Milenium",  Pływalnia  oraz  Szpital Rejonowy.

Wjazd do miasta od strony Zieleniewa. Jadąc ul. 6 Dywizji Piechoty , na pierwszym rondzie zjechać w lewo - ul. Artyleryjska, przedłużeniem tej ulicy jest ul. Św. Macieja a pierwszą przecznicą jest ul. Łopuskiego. Przy skrzyżowaniu tych dwóch ulic, znajduje się budynek nr. 56 A w którym jest Gabinet Dermatologiczny.
Dojazd do Gabinetu z centrum miasta. Jadąc ul. Łopuskiego minąć Szpital Rejonowy  oraz Halę Milenium , przeciąć ul. Jedności Narodowej  i nadal jechać prosto,  Łopuskiego 56, to ostatni budynek na tej ulicy.

Mapa dojazdowa do Gabinetu Dermatologii Specjalistycznej w Szczecinie:


Wyświetl większą mapę

Mapa dojazdowa do Gabinetu Dermatologicznego w Kołobrzegu:


Wyświetl większą mapę